З початком весни у Бальковецькому навчально-виховному комплексі розпочала свою роботу «Школа майбутнього першокласника»
Перша зустріч з малюками мала ознайомлювальний та організаційний характер.
Діти вперше сіли за шкільні парти, щоб разом крокувати «Країною знань». Малят радо зустріла їхня майбутня перша вчителька Цимбал Оксана Анатоліївна та вчителька англійської мови Гаврищук Оксана Зіновіївна.
А для кращої та безболісної адаптації дітей до школи на початку заняття було проведено ранкову зустріч, на якій малюки знайомились, давали інтерв’ю про себе та свою родину, робили замальовки на весняну тематику, адже зараз настали перші весняні дні і до малюків в гості «залетіла» бджілка, разом із вчителькою дітки створювали «коло весняного настрою». Діти залюбки грали в ігри-руханки.
Так, як основною новацією НУШ є інтегративний підхід, завдяки якому в учня складатиметься цілісна картина навколишнього світу, то вчителі теж працюють з майбутніми першокласниками за технологією інтегрованого навчання. В цікавій формі сплановано різні види робіт з розвитку зв’язного мовлення, робота з дитячою книгою, дидактичні ігри на весняну тематику.
Паралельно для батьків майбутніх першокласників заступник директора з навчально-виховної роботи Приймак М.І. підготувала матеріали з питання організації освітнього процесу для дітей першого класу в умовах НУШ та питань, які стосуються підготовчих занять.
Щоб допомогти дитині стати учнем ми – дорослі, повинні прикласти максимум зусиль, щоб процес адаптації пройшов безболісно для наших першокласників. Тому і школі, і батькам необхідно дитину вчасно підготувати до серйозних змін. З цією метою для батьків підготовлено кейс практичних роз’яснень, порад, рекомендації «Як підготувати дитину до школи»,» « Як допомогти дитині підготуватися до школи», «Десять заповідей для батьків майбутнього першокласника», «Поради батькам»,» «Стилі батьківської поведінки», також батьки отримали поради щодо прийому дітей до 1 класу.
Головне завдання вчителів початкової школи у тому, щоб школа стала для дітей школою радості, а для батьків – школою спокою.